• Powiatowy Konkurs Literacko- Plastyczny "Wolność, kocham i rozumiem..."

• 11 maja 2023r nasza Szkoła zorganizowała Powiatowy Konkurs Literacko- Plastyczny "Wolność, kocham i rozumiem..." pod honorowym patronem posła na sejm Pana Krzysztofa Kozika. W konkursie wzięło udział dziewięć szkół z powiatu chrzanowskiego, które reprezentowało 28 uczestników. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach - plastycznym pt.: " Mój patriotyzm" dla uczniów klas III - V i literackim pt.:" Wolność, kocham i rozumiem ..." dla uczniów klas IV- VIII.

Wyniki konkursu literackiego:

I miejsce Kamila Mirocha S.P. Myślachowice

II miejsce Szymon Gwizdała S.P. Myślachowice i Sławomir Kaleta S.P. nr 3 Trzebinia

III miejsce Maria Podolska Publiczna Szkoła w Płokach i Liliana Siemek S.P. Lgota

Wyróżnienia:

Judyta Chodacka i Olga Kieres S.P. nr 4 Trzebinia, Bartosz Ząbek Publiczna Szkoła w Czyżówce, Marta Cholewa S.P Lgota

Wyniki konkursu plastycznego:

I miejsce Joanna Loranc S.P. Myślachowice

II miejsce Gabriela Pabis S.P. Myślachowice i Maja Bartosik S.P. nr 6 Trzebinia

III miejsce Zofia Grzywa S.P. nr 6 Trzebinia i Natalia Zając S.P. Lgota

Wyróżnienia Antoni Kaźmierczak Szkoła Publiczna Płoki, Natalia Smółka Szkoła Publiczna Płoki, Lena Witkowska S.P. nr 6 Trzebinia.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Lgocie wraz z organizatorami konkursu bardzo dziękują Panu Posłowi na Sejm Krzysztofowi Kozikowi za honorowe objęcie patronatem konkursu oraz ufundowanie głównych nagród w konkursie literackim.

Pani Monice Starczynowskiej za pomoc w zorganizowaniu konkursu. Dziękujemy za pracę w jury Pani Sylwii Lasoń, Paulinie Jagła, Anecie Kasprzyk, Monice Starczynowskiej, Panu Michałowi Mazurek.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni dzięki sponsorom:

Panu Krzysztofowi Kozikowi, Pani Izabeli Miłkowskiej, Justynie Cholewie, Panu Michałowi Serafin, Grzegorzowi Kulikowskiemu, Firmie "DREWEKS" i piekarni "Złoty Róg"

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.