• Witaj w szkole - jesteś u siebie!
        • Czuj się jak w domu. U nas znajdziesz opiekę, wiedzę i pełne zrozumienie.
        • Świetne wyposażenie
        • Jesteśmy doskonale przygotowani do potrzeb nowoczesnej edukacji.
          • Wizyta Mikołaja

Dziś przedszkolaki miały długo wyczekiwanego gościa. Odwiedził nas Święty Mikołaj! Dzieci przywitały go z ogromną radością, śpiewając mu piosenkę. Wszyscy otrzymali prezenty i zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia. Dziękujemy OSP Lgota za pomoc! Przedszkolaki zawsze mogą na was liczyć!

• Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

20 listopada obchodzona jest rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. W 1989 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych przyjęła dokument gwarantujący wszystkim dzieciom na świecie ich prawa - chronią one dzieci i wspierają je w prawidłowym rozwoju. W tym roku celebracji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka towarzyszy szczególny przekaz, zwracający uwagę na kwestie różnorodności i tolerancji, obecnie niezwykle aktualny w Polsce, z uwagi na uchodźców z Ukrainy.

• Wojewódzki konkurs recytatorski

Uczennice kl.6 Blanka Łabuzek i Liliana Siemek reprezentowały naszą szkołę na etapie wojewódzkim Małopolskiego Konkursu Recytatorskiego ,,Spotkanie ze słowem pięknym i prawdziwym". Dziewczęta otrzymały zaproszenie na galę finalową, która odbędzie się 16 grudnia w Auditorium Maximus Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Gorąco gratulujemy i ,,trzymamy kciuki" za dalsze sukcesy!

• ŚWIATOWY DZIEŃ SENIORA

14 listopada obchodzimy Światowy Dzień Seniora. Z tej okazji Panie z Oddziałów Przedszkolnych zorganizowały zbiórkę herbat pt. "Herbatka dla Seniora na jesienne wieczory". Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, którzy dołożyli się do zbiórki. Wszystkie herbatki zostały przekazane osobom starszym z Domu dla seniora Uni Medica "Na Leśnej" w Jaroszowcu. Seniorzy byli bardzo wzruszeni i zaskoczeni tak miłym podarunkiem!

• Partnerzy

• {#1508} 1